Новини
 
                                                  
 
          
08.03.2019 року                                                           
               
Дорогі жінки Чемеровеччини!
    Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди чудового свята весни - Міжнародного жіночого дня. Нехай у вас не буде образ та негараздів, хай збудуться великі і маленькі мрії, а всі ваші проблеми вирішаться легко і просто.
   Жінка - це зміст нашого життя. Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов'ю до людей і до праці будуєте майбутнє. Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки нарівні з чоловіками, а часто навіть краще них.
    Саме на початку березня, коли природа пробуджується від зими, пробуджується і життя. Вам у ньому належить особливе місце. Завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Ви є втіленням любові, вірності, ніжності, материнського тепла, ваша виваженість і мудрість є запорукою миру і злагоди.
    Чарівні жінки Чемеровеччини - це гордість, краса і опора нашого краю, надійна запорука його життєдіяльності і процвітання. Ваші чарівні посмішки, любов і турбота роблять навколишній світ добрішим і світлішим.
    Бажаємо вам, дорогі наші мами і сестри, дружини, бабусі, онучки і доні, міцного здоров'я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких.
    Хай доля буде завжди до вас прихильною!
    Зі святом, любі жінки!
 
      З повагою,
О.Батюк,                                                                       Л.Лук'янова
                                                                  голова районної     
                                                                  державної адміністрації                      заступник голови районної ради               
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019