Новини
 
                                                  
 
          
07.03.2019 року                                                               
                
США є незмінним і принциповим партнером України в питанні безпеки - Президент провів зустріч із Заступником Держсекретаря США
   Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Заступником Державного секретаря США з політичних питань Девідом Хейлом.
   Глава держави відзначив суттєве посилення українсько-американського стратегічного партнерства за останні чотири роки, у тому числі значне поглиблення співпраці у сфері безпеки і оборони, а також активне зростання обсягів торговельно-економічного співробітництва.
   Петро Порошенко підкреслив важливу роль допомоги з боку США для успішної імплементації реформ та зміцнення обороноздатності України, яка продовжує рухатися курсом європейської та євроатлантичної інтеграції.
   Було окремо обговорено подальші спільні кроки з метою протидії агресивним діям Росії у Чорному та Азовському морях, а також заходи у відповідь на російський збройний напад на українські кораблі.
   Відзначено необхідність подальшого посилення тиску на Росію, у тому числі шляхом санкцій, у відповідь на агресивну політику Кремля, що цілеспрямовано підриває міжнародну стабільність та безпеку.
   Крім цього, Президент України та Заступник Державного секретаря обговорили питання проведення виборів в Україні. Було підкреслено необхідність недопущення зовнішнього втручання у демократичний виборчий процес та збереження внутрішньої стабільності в країні.
   Заступник Державного секретаря передав вітання від Державного секретаря США Майка Помпео, відзначив «значний прогрес, якого досягла Україна за останні роки в умовах російської агресії» та запевнив Президента України в незмінній підтримці України з боку Сполучених Штатів Америки.
  
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019