Новини
 
                                                  
 
 
            
07.03.2019 року                                                                                
Вшанували пам'ять Великого Кобзаря
     У смт Чемерівці, біля пам'ятника Великому Кобзареві  відбулися заходи з нагоди  205 - ї річниці від дня його народження. На урочистому зібранні були присутні перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, трудові колективи райцентру. Вони поклали до підніжжя пам'ятника квіти.
     Ведучі заходу згадали «…незлим, тихим словом…» про  нашого дорогого і відомого поета, письменника, художника, говорили про неоціненний вклад, зроблений ним в українську і світову літературу, про важливість й доцільність вивчення його творчості та вшанування доброї пам'яті  нинішніми і майбутніми поколіннями.
     Перед учасниками зібрання виступив перший заступник голови РДА Едуард Шляков. Звертаючись до присутніх Едуард Леонідович зауважив: «У ці дні Україна відзначає 205 - річницю від дня народження Великого українського сина Тараса Шевченка. Постать Кобзаря єднає Захід і Схід України, а його творчість є дуже актуальною для нашого сьогодення. Тому ми маємо згуртуватися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в українському суспільстві. Переконаний, спільно ми побудуємо вільну і незалежну Україну, де пануватимуть спокій, мир і злагода. Нехай непереборна і незламна воля Тараса Шевченка додає нам наснаги на майбутнє…» . Також перед присутніми виступили заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар.
     Кілька пісень про Україну та її народ виконали аматорські колективи.  
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019