Новини
 
                                                  
 
  
        
04.03.2019 року                                                                                
Окреслено стан реалізації реформ та порядок здійснення монетизації субсидій
  Відбулася нарада із керівниками та листоношами сільських відділень поштового зв'язку. У зібранні взяв участь голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк.
    Олег Богданович під час свого виступу зупинився на реалізації реформ в Україні та нашому районі. Акцентував він увагу на згуртованості, боєздатності українській армії, яка зазнала багато змін, відколи на сході України розпочалася неоголошена війна з боку Російської Федерації. Голова адміністрації підкреслив, що все те військове оснащення, яке сьогодні має наша армія є одним із результатів реалізації державної політики Президента України в напрямку оборонного сектору.
    Одна із найдієвіших реформ, котра сьогодні реалізовується в Україні - це децентралізація. Завдяки тому спектру повноважень, які перейшли до ОТГ, в громадах вдалося зробити багато в плані розвитку територій. У Чемерівцях, інших населених пунктах були реалізовані заходи щодо покращення благоустрою, розвитку інфраструктури, покращення матеріально-технічної бази бюджетних закладів, енергозберігання, водопостачання, вуличного освітлення тощо. У промові голови РДА йшла мова про те, що протягом останніх років у районному центрі, інших селах були здійснені роботи по ремонту доріг.
    За словами Олега Богдановича на виконання програми Глави держави «Доступна медицина» у нашому районі будуються дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які будуть забезпеченні сучасним медичним обладнанням. У рамках реформи сільської медицини населені пункти будуть підключені до швидкісного Інтернету.
    Також керівник органу виконавчої влади говорив про запровадження безвізового режиму, про курс України на вступ у ЄС, НАТО, зростання заробітних плат, втілення у життя стратегічних завдань, які сприятимуть покращенню добробуту людей.
    Про монетизацію субсидій - грошових виплат малозабезпеченим верствам населення розповіла начальник управління соціального захисту населення Тамара Трач. З слів виступаючої
всім громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії до 31 грудня 2018 року отримають в березні місяці 2019 року готівку для оплати комунальних платежів за лютий місяць 2019 року.
    Якщо заявник на субсидію являється пенсіонером, то субсидійні кошти будуть виплачуватися Пенсійним фондом одночасно з пенсією: кошти принесе листоноша, або кошти будуть зараховані на особовий рахунок в відділенні банку де пенсіонер отримує пенсію.
    У випадку, коли заявник не є пенсіонером, виплата коштів буде здійснюватися Державним ощадним банком. Тому даній категорії громадян потрібно буде звернутися після 12 березня 2019 року до відділення ощадбанку. При цьому при собі мати паспорт та ідентифікаційний код.
    Кожному одержувачу субсидії, якому призначено субсидію до 31 грудня 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії для оплати комуналки.
    Присутню аудиторію - про безпеку листонош при доставці коштів пенсіонерам проінформував начальник сектору превенції Чемеровецького віділення поліції Городоцького
відділу ГУНП в Хмельницькій області Ігор Блажко.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019