Новини
 
                                                  
 
          
04.03.2019 року                                   
                                       
На апаратній нараді обговорювали раціональне використання та відтворення лісових ресурсів
   Під керівництвом голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка проведено апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ. 
   Із інформацією про раціональне використання та відтворення лісових ресурсів виступив начальник відділу екології та природних ресурсів РДА Юрій Завальнюк.
    За словами Юрія Анатолійовича загальна площа лісового фонду району складає8092 га. Протягом 2018 року КП ЧСЛО «Агроліс» заготовлено ліквідної деревини 11155 м3. Посаджено лісових культур -19,3 га у сс.Збриж, Свіршківці, Зелена, Гусятин, Вільхівці, Івахнівці, Вишнівчик, Юрківці, Слобідко-Смотрицька, смт Чемерівці. В 2018 році  ЧСЛО «Агроліс» придбало 2 бензопили «Штіль - 360» на суму 27200 грн. Річний прибуток підприємства склав 52 тис.грн. за 2018 рік. Вишнівчицьке лісництво ДП «Ямолинецьке лісове господарство» займає площу 3653 га. Кількість працюючих у лісництві - 23 чоловіки.    Реалізовано лісопродукції, посадкового матеріалу, тріски паливної, ялин новорічних та іншої лісопродукції  за 2018 рік на суму - 1200000 грн. Рекреаційна діяльність лісництва в 2018 році виконано на суму 18500,67 грн. Було придбано основні засоби, зокрема трактор “Беларус-82.1”, бензопили, котел твердопаливний, культиватори лісові, оприскувачі та інша лісогосподарська техніка. Завдання лісівників як підкреслив Юрій Завальнюк  - забезпечення підвищення продуктивності, поліпшенні якісного складу лісових насаджень, покращення природоохоронних функцій лісів, збереження їх біорізноманіття, підвищення стійкості лісових екосистем до впливу негативних факторів середовища, розширення застосування методів раціонального використання лісових ресурсів та сталого розвитку в економіці району.
   Площа лісів ДП «Кам'янець-Подільське лісове господарство» у Чемеровецькому районі становить 1822 га. Господарська діяльність спрямована насамперед на вирощування, відтворення та збереження корінних деревостанів.  Відновлення лісів у 2018 році проведено на площі 3,3 га, шляхом створення лісових культур дуба звичайного.  Посадковий матеріал для створення нових лісів та для цілей озеленення вирощується на Циківському розсаднику Маківського  лісництва. Обсяг випуску сіянців лісових порід складає 200 тисяч штук, саджанців декоративних порід біля 35 тисяч штук. Вирощено на плантаціях 6 тисяч новорічних ялин. У 2018 році  догляд за молодняками здійснено на площі   20  га. За підсумками 2018 року всього  рубок формування лісів проведено на площі 122 га при цьому заготовлено 1,8 тисяч метрів кубічних ліквідної деревини. Вся заготовлена  лісопродукція підлягала електронному обліку та маркувалася.  Реалізація проводиться прозоро на біржах відповідно аукціонних торгів.
    Також традиційно, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації доповідали про основні напрямки своєї роботи.
    На підведення підсумків наради були надані доручення керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019