Новини
 
                                                  
 
          
28.02.2019 року                                                      
                  
Володимир Гройсман закликає міських голів та керівників регіонів внести питання безпеки дорожнього руху в стратегії розвитку територій
26 лютого на засіданні Координаційної ради з безпеки дорожнього руху Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав міських голів та керівників органів місцевої влади різних рівнів внести та активно опікуватися питаннями безпеки руху в рамках виконання регіональних стратегій розвитку. «Важлива безпека всередині міст. Я тут говорю як фахівець», - сказав Володимир Гройсман.
Він нагадав, що під час свого перебування на посаді міського голови Вінниці - у 2009 році - ініціював створення міського ситуаційного Центру безпеки дорожнього руху. Місто напрацювало проект і було готове вкласти кошти в такий центр. Щоправда, тоді ця ініціатива не знайшла підтримки на рівні Уряду. Тож центр був створений виключно коштом міста - без підтримки центральної влади.Тепер, наголосив Володимир Гройсман, ситуація радикально інша. Питання безпеки руху - загальнодержавний пріоритет. До того ж завдяки децентралізації регіони мають суттєві бюджети розвитку.
«І я хотів би, аби такі центри були у всіх містах, аби дбали про безпеку, аби виконання місцевих стратегій безпеки були на порядку денному. І потім - аналітика: як регіони борються з явищами порушення безпеки дорожнього руху», - сказав Володимир Гройсман.
Окремо він звернув увагу на необхідність вирішення питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, і продовження урядової ініціативи щодо забезпечення дітей дошкільного та шкільного віку світловідбиваючими жилетами в темну пору доби.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019