Новини
 
                                                  
 
          
28.02.2019 року                                                          
                 
Робоча зустріч із освітянами Вільховецької ЗОШ
   Голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов сьогодні провели робочу зустріч із педагогічними працівниками Вільховецької ЗОШ. Одна із основних тем розмови - реалізація реформи галузі освіти у рамках концепції «Нова українська школа», ініційована Президентом України та Урядом.
   За словами Олега Богдановича головна мета Нової української школи-створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ-це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Олег Богданович акцентував увагу на тому, що для шкіл району було закуплено інтерактивні дошки, комп'ютерне, інше обладання, шкільні меблі тощо.
   Окрім того учасниками зібрання були обговорені питання забезпечення якісних освітніх послуг, удосконалення навчально - виховного процесу.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019