Новини
 
                                                  
 
          
  
26.02.2019 року                                                                                
Керівники Хмельниччини відвідали Чемеровецький стадіон та травматологічне відділення
     У рамках робочого візиту на Чемеровеччину, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина побували на стадіоні «Товтри». Вони здійснили огляд території та поспілкувалися із керівництвом району щодо подальших планів по даному об'єкту. У 2018 році спільно з Державним фондом регіонального розвитку продовжувалася реалізація проекту реконструкції стадіону «Товтри» у смт Чемерівці. За 2 роки було освоєно 5 мільйонів 390 тис. грн. Протягом 2017 - 2018 років було проведено ряд робіт: встановлено дренажні системи, свердловина і насосна станція, улаштоване натуральне трав'яне покриття, встановлення трибун, огорожі та метало пластикових вікон та дверей. В жовтні футбольні команди району взяли участь у відкритті стадіону і проведено матчі на оновленому футбольному полі. У 2019 році на стадіон «Товтри» планується виділити орієнтовно таку ж саму суму коштів.
    Також Вадим Лозовий, Михайло Загородний відвідали травматологічне відділення та реанімацію. Керівники Хмельниччини побували у корпусі, палатах і залах. Ознайомлення із оновленим травматологічним відділенням, відкриття якого відбулося у березні 2018 році залишило у Вадима Миколайовича позитивні враження. Загалом вартість реалізації даного проекту становить майже 3,5 млн. грн. Були
використані рівні частки з  місцевого, обласного та державного бюджетів. Всі приміщення облаштовані згідно сучасних стандартів та укомплектовані згідно вимог надання медичної допомоги, облаштовано та оснащено два операційних блоки. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням та інструментами для надання медичної допомоги травматологічного профілю. В практику також запроваджено ендопротезування кульшових суглобів (зроблено понад 20 оперативних втручань).
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019