Новини
 
                                                  
 
          
 
 
 
26.02.2019 року                                                                                
Вадим Лозовий на Чемеровеччині: «Ми повинні понад усе вболівати за свою державу, за свій рідний край та бути активними учасниками у реалізації важливих завдань сьогодення…» 
    Голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний сьогодні перебували із робочим візитом у Чемеровецькому районі. У смт Чемерівці, на базі НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» відбулася зустріч із представниками районних організацій і установ, закладів бюджетної сфери, головами сільських/селищних рад. На зібранні також були присутні заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький.
    Вадим Миколайович, виступаючи перед присутньою аудиторією наголосив, що сьогодні в Україні реалізуються реформи та стратегічні завдання державної політики, які були ініційовані Главою держави Петром Олексійовичем Порошенком. Їх мета - покращення рівня життя людей, зміцнення економіки, різних галузей господарювання. Одна із реформ, яка успішно продемонструвала свою необхідність - це децентралізація. Наразі ми бачимо великий позитив від її впровадження. В об'єднаних територіальних громадах був зроблений великий обсяг роботи щодо розвитку інфраструктури, благоустрою, покращення матеріально-технічної бази бюджетних закладів, реалізації різноманітних Проектів. Сьогодні Хмельниччина посідає перші місця в Україні по децентралізації. За словами голови ОДА це є одним із прикладів того, що наша держава рухається у вірному напрямку, а тому децентралізація є кроком до процвітаючого майбутнього України.
     Вадим Лозовий акцентував увагу учасників зібрання на боєздатності української армії, яка із початком неоголошеної війни на сході України пройшла складний шлях становлення і входить сьогодні в десятку кращих світу. Державна політика Президента України Петра Порошенка, спрямована на зміцнення оборонного сектору. Наші військові забезпечені усіма необхідними засобами, аби надійно боронити східні рубежі держави від російського агресора.
    Виступаючий підкреслив, що обраний курс Глави держави Петра Порошенка щодо вступу у Європейський союз, НАТО приведе Україну до наступного етапу розвитку та безпекового простору.
     Як зазначив Вадим Миколайович, у пріоритеті на порядку денному - реформа сільської медицини, галузі охорони здоров'я. На виконання програми Президента «Доступна медицина» в Україні, у Хмельницькій області будуються амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Також закуплено та нещодавно вручено ключі від нових автомобілів для даних амбулаторій. У 2018 році розпочалася реформа з первинної ланки медицини, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Запрацював принцип «гроші ходять за пацієнтом». Кожен громадянин свідомо і вільно може здійснити свій вибір та обрати лікаря первинної ланки.
    Голова Хмельницької обласної державної адміністрації зупинився і на перевагах Нової української школи. Це - оснащення шкіл інтерактивними дошками, новими шкільними меблями, комп'ютерною технікою, іншим приладдям, забезпечення якісним навчально-виховним процесом учнівської молоді.
     Далі перед присутніми виступили голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина. У своїх промовах вони окреслели необхідність реформаторських змін, які проводяться наразі у нашій державі.
     У відповідь на запитання, які озвучували із залу учасники зібрання, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий розповів про стан ремонту доріг на теринах Хмельниччини, відновлення роботи Хмельницького аеропорту, підвищення заробітних плат, освітню субвенцію, втілення у життя Проектів різного плану тощо.
     На завершення зустрічі Вадим Лозовий зазначив, що протягом останніх років в Україні відбулося економічне зростання, що є вагомим результатом від вровадження реформ. Вадим Миколайович сказав, що цього б не відбулося без щоденних зусиль людей, які працюють у різних сферах. 
     «Ми маємо свою мову, свою церкву, свою потужну, боєздатну армію. Ми повинні понад усе вболівати за свою державу, за свій рідний край та бути активними учасниками у реалізації важливих завдань сьогодення. Це ключ - до прогресу та подальшого розвитку України…», - резюмував голова Хмельницької ОДА.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019