Новини
 
                                                  
 
          
25.02.2019 року                                                       
                     
Апаратна нарада при голові райдержадміністрації
  Відбулася апаратна нарада при голові райдержадміністрації Олегу Батюку із керівниками  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
     
Про підсумки роботи за 2018 рік та перспективи на 2019 рік розповіла директор Чемеровецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Любов Бевз. Любов Володимирівна зупинилася на основних напрямках роботи філії, здійснила акцент на реалізації заходів, спрямованих на надання якісних послуг населенню та безробітним.  Зосередила вона увагу  на проведенні профорієнтаційної роботи, на результатах роботи у напрямку стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян.
     Із інформацією про роботу
Чемеровецького відділення поліції Городоцького  відділу ГУНП в Хмельницькій області виступив Ігор Безпалий - начальник відділення. Виступаючий повідомив про заходи, які вживалися щодо профілактики злочинності на території Чемеровецького району, стану розкриття злочинів та окреслив інші важливі питання, із котрими стикаються у своїй роботі органи поліції. 
    Розглядалися питання виконання завдань за минулий тиждень, питання про стан забезпечення життєдіяльності населення району, про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності.
    По закінченню наради головою РДА були надані доручення керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк наголошував на реалізації важливих завдань за різними напрямками господарювання Чемеровеччини.
    «
Перед нами стоять завдання, які потрібно виконувати якісно  та в оптимальні терміни.  Результатом такої роботи за його словами мають стати кроки щодо покращення життя пересічних громадян краю та зростання іміджу Чемеровецького району…», - підкреслив голова РДА Олег Батюк. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019