Новини
 
                                                  
 
          
22.02.2019 року                                                                
               
Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва
Уряд доповнив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, новим напрямом фінансування  “часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам вартості будівництва та реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна”.
Пропозиція фінансування за цим напрямом обумовлена тим, що в Україні сьогодні існує брак потужностей із зберігання зерна. Загальний вал зерна, включаючи олійні культури, який підлягає зберіганню становить більше 90 млн. тонн, а сертифіковані зернові склади мають загальну потужність одночасного зберігання 42 млн. тонн зерна. Сільськогосподарські товаровиробники всіх форм власності мають додатково потужності одночасного зберігання зерна на 20 млн. тонн.
У зв'язку з цим існує необхідність у збільшенні потужностей із одночасного зберігання та переробки зерна безпосередньо у сільськогосподарських товаровиробників, що забезпечить створення у 2019 році додатково потужностей із одночасного зберігання зерна на 2 000 тис. тонн та на 5% збільшить існуючі потужності.
Також удосконалено механізми надання державної підтримки за іншими напрямами враховуючи досвід їх виплати упродовж попереднього року.
- збільшено розмір дотації за утримання корів з 750 до 900 гривень за одну голову (двічі на рік);
- надано можливість скористатись державною підтримкою за вирощування молодняку великої рогатої худоби, у тому числі й закупленого.
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019