Новини
 
                                                  
 
          
22.02.2019 року                                                             
               
Ствердження духовності, свобода віросповідання роблять Україну сильною, - Володимир Гройсман під час зустрічі з Радою Церков
Ствердження духовності, свобода віросповідання - це те, що разом з економічною політикою робить Україну сильною і змінює якість життя людей. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Подібні зустрічі стають традиційними і представляють собою ще один майданчик обговорення потрібних для країни рішень і напрямків розвитку, передусім в контексті захисту та примноження фундаментальних суспільних цінностей.
Цього разу участь у зустрічі взяв Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Він запропонував приділити додаткову увагу питанням збереження в Україні сімейних цінностей.
Глава Уряду привітав участь Предстоятеля Православної Церкви України у зібранні і зазначив, що діалог між релігійними організаціями і виконавчою владою дуже важливий.
«У нас високий рівень взаємодії. Питання, які ми обговорюємо, знаходять спільне розуміння. Ствердження духовності, свобода віросповідання - це те, що робить Україну сильною у непростий час: час протистояння збройній агресії та проведення системних змін», - сказав Володимир Гройсман.
Він подякував представникам Ради Церков та релігійних організацій за підтримку.
«Це надихає на подальші зміни в житті країни. Впевнений в тому, що у нас спільні цілі та завдання. Ми маємо підтримувати наш діалог і наповнювати наш порядок денний співпраці ефективними рішеннями», - додав Прем'єр-міністр.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019