Новини
 
                                                  
 
          
21.02.2019 року                                                               
              
Можливості децентралізації дали імпульс розвитку шкільної освіти і дозволили втричі скоротити черги в дитячі садки, - Прем'єр-міністр
Можливості децентралізації і передача на місця значних фінансових ресурсів дозволили органам місцевого управління приділити увагу розвитку дошкільної та шкільної освіти, відновити та побудувати освітню інфраструктуру, а також суттєво скоротити черги до дитячих садків. Про це сказав Прем'єр-міністр України, спілкуючись з учасниками Загальних зборів Асоціації об'єднаних територіальних громад.
«Три роки тому в черзі до дитячих садочків стояли близько 96 тисяч дітей. За три роки ми скоротили цю чергу до 33 тисяч, - сказав Володимир Гройсман. - Минулого року ми передали на розвиток регіонів 37 млрд грн. У цьому році - буде близько 50 млрд. Це гроші, в тому числі, і на Нову українську школу».
Як зазначив Глава Уряду, в Україні змінюється система управління. Представники громад за останні роки стали досвідченішими. «Ви стали на «20 голів» вищими. Стали глибоко дивитися у суть проблем. Ви - нові лідери. Пішли у нову систему, опанували нові знання, нові якості і маєте результат», - додав Прем'єр-міністр.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019