Новини
 
                                                  
 
          
20.02.2019 року                                                                 
              
Зберігаємо минуле, творимо сучасне заради майбутнього - відділи ДРАЦС святкують 100-річчя
Цьогоріч відділам ДРАЦС виповнюється 100 років. З нагоди цієї особливої дати в облдержадміністрації відбулося урочисте зібрання. У залі зібралися працівники відділів з усієї області. Привітати їх прийшли заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова обласної ради Михайло Загородний, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, начальник ГТУЮ у Хмельницькій області Віктор Худняк.
Розпочинаючи захід, Віктор Худняк зазначив, що робота працівників ДРАЦСу є дуже важливою, адже вони ділять з нашими громадянами визначні миттєвості. Посадовець подякував усім за їх професіоналізм, високу продуктивність праці та нагородив кращих фахівців та ветеранів грамотами, подяками тацінними подарунками.
З вітальним словом до усіх присутніх звернулись також Світлана Павлишина, яка відмітила, що працівники даної галузі щодня у своїй повсякденній роботі переживають разом з жителями області їхні емоції, важливі, а часом і сумні події. “У своїй роботі ви не тільки юристи, а й психологи, які повинні вміти вислухати, поспівчувати і допомогти. Тому бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів, терпіння і більше приємних приводів для звернень”, - додала Світлана Андріївна.
Крім того, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового, за значний особистий внесок у роботу органів державної реєстрації актів цивільного стану, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди 100-річного ювілею з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану України нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та подарунком:
ОНІСКОВЕЦЬВАЛЕНТИНУ СТЕПАНІВНУ -пенсіонера органів державної реєстрації актів цивільного стану
А також оголошується Подяка:
КАШТАНЛІЛІЇ ІВАНІВНІ -начальнику Волочиського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області
Приємною несподіванкою та чудовим сюрпризом став виступ студентів та викладачів Хмельницького музичного училища ім. Заремби. Артисти подарували гостям незабутні враження та позитивну атмосферу.
Тож ще раз вітаємо усіх з нагоди прийдешнього свята, лише яскравих та щирих подій у вашому житті.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019