Новини
 
                                                  
 
          
20.02.2019 року                                                                   
            
Пам'ятаймо подвиг Героїв Небесної Сотні
    Сьогодні минає п'ята річниця, як під час подій Революції Гідності у м. Києві було жорстоко розстріляно сотні наших громадян - патріотів, які вийшли на Євромайдан, відстоюючи власні права та ідеали демократизму. У період сучасної історії мільйони наших співвітчизників рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей.У перших лавах борців за нашу свободу були молоді люди. Найкращі з них - Герої Небесної Сотні віддали своїжиття за честь, свободу та гідність Української держави.
    Історія, а особливо останні роки, що минули, ставлять перед нами багато запитань. І всі вони - про долю України. Життя приготувало Україні складний іспит.  І з першим випробуванням українці впоралися гідно. Ми продемонстрували перед усім світом свою європейську позицію.  Довели, що ми є! Показали наше непереможне прагнення до свободи! І світ повірив нам.
    Зробити вибір, коли на терезах життя і смерть, - завжди важко. Та цей вибір зробили заради нас усі, кого сьогодні ми називаємо Небесною Сотнею. Цей вибір заради нас з Вами і заради впевненості у нашому ж таки майбутньому зробив наший земляк із Хропотови Дмитро Пагор та багато інших, кого вже, на превеликий жаль, немає з нами… Цей вибір підтверджують і всі ті, хто у ці непрості для держави дні стоїть на її захисті.
    З огляду на неоголошену війну, яка ведеться російським ворогом проти України ми маємо пам'ятати про кожен наш крок до незалежності, кожну історичну віху - сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби не допустити у сучасному цивілізованому світі порушення  прав та свобод людини, тортур та убивств, адже людське життя є найвищою цінністю. Виховуймо у собі державницьку позицію! Виховуймо у собі націю!
   У
День Героїв Небесної Сотні схилімо голови в глибокій жалоб та запалімо свічі в пам`ять про невинно убієнних героїв Небесної Сотні.
    Пам`ятаймо всіх, хто віддав життя за Україну, за її кращу долю,  всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої волі,  миру і спокою, на захисті кордонів нашої з Вами держави. Нам, живим, - взяти уроки Євромайдану та Революції Гідності, відстоювати загальнолюдські високоморальні цінності, європейські права й свободи!
   Героям, що полягли за це, - вічна пам'ять! Слава Україні!
 
Голова райдержадміністрації Олег Батюк
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019