Новини
 
                                                  
 
01.02.2019 року                                                                 
              
Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей на них»
    З початку року на Хмельниччині виникло 25 пожежі на яких виявлено загиблими 7 громадян. Матеріальні збитки від пожеж складають близько 270 тисяч гривень.
   Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електромережі, паління у ліжку.
Страшна трагедія сталась 9 січня о 03:24 на вул. Круча в м. Деражня.
    Запримітивши дим, що здіймався над сусідським будинком, жителі села одразу сповістили рятувальників. За лічені хвилини на місце події прибуло два відділення вогнеборців. На той момент горіло 32 кв.м площі будівлі. Під час розвідки та ліквідації пожежі рятувальники виявили тіла трьох загиблих громадян 58-ми. 54-х та 53-х років.
    Цього ж дня о 19:00 виникла пожежа житлового будинку в с. Лисогірка Летичівського району. Там на пожежі бійці ДСНС виявили бездиханне тіло 37- річного громадянина. Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил влаштування та експлуатації печей.
     Ще один тривожний виклик отримали рятувальники Дунаєвеччини 10 січня о 01:40 ночі. Горів житловий будинок в с. Рахнівка. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили загиблим 85-річного громадянина та врятували 45-річну жінку. Ймовірна причина - порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.
    У зв'язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає - свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:
    - слідкуйте за станом та справністю електромережі;
    - у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
    - не паліть у ліжку;
    - не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірниками;
    - намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
    - при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.
Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019