Новини
 
                                                  
 
28.01.2019 року                                                         
           
Відбулася апаратна нарада
     Відбулася апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков із керівниками  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
     На зібранні було розглянуто кілька питань.
   Про зміни у земельному законодавстві розповіла начальник відділу Держгеокадастру у Чемеровецькому районі Олена Джигун. Олена Віталіївна зазначила, що з 1 січня 2019 року набрав чинності Закон №2498-VII від 10.07.2018 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розв'язання питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», в якому законодавці внесли зміни до 10 нормативно-правових актів. Зміни зачіпають інвентаризацію земель, оренду польових доріг, лісосмуг, питання невитребуваних та нерозподілених паїв, обміну землями тощо. Цим Законом розширені можливості органів місцевого самоврядування та врегульовані:
     - передача земель колективної власності ліквідованих колгоспів у комунальну власність;
     - процес завершення розпаювання до 2025 року сільськогосподарських угідь   обов'язковою передачею несільськогосподарських угідь у комунальну власність. За словами виступаючої Закон відносить лісосмуги до земель сільськогосподарського призначення і врегульована їх передача в оренду. Право орендувати польові дороги надано всім орендарям масивів, але при цьому не можна обмежувати доступ інших орендарів до земельних ділянок. Окрім того Олена Джигун також проінформувала учасників зібрання про порядок проведення нормативно-грошової оцінки землі.
    Начальник
районного управління Державної виконавчої служби Роман Короташ ознайомив присутніх із роботою підвідомчої служби.
    Також традиційно, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації доповідали про основні напрямки своєї роботи.
    На підведення підсумків наради були надані доручення керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019