Новини
 
                                                  
 
 
                  
22.01.2019 року                                                                                
Відбулися міжобласні заходи до 100-річчя проголошення Акта злуки
    У с.Гуків, на мості через р. Збруч на кордоні між Чемеровецьким та Борщівським районом Тернопільської області відбулися міжобласні заходи з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Правда, це була більше ніж зустріч, а швидше братання, вияв доброї волі і спільного національного прагнення жити в злагоді та мирі, будувати гарні добросусідські відносини.
    
Делегації Хмельницької та Тернопільських областей зустрілися у визначений час на мості. Вони обмінялися короваями та об'єднали свої добрі наміри  тісними  братніми обіймами і потисками рук. У заході взяли участь голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, народні депутати України, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький, голови сільських рад, представники районів, трудові колективи, громадськість.
    На мості молодь утворила прапор України з двох частин: від Хмельниччини було представлено 50м жовтої частини стягу, а від Тернопільщини - 50м синьої, довжина яких також символічна, адже разом вони складають 100 на знак сьогоднішньої історичної дати.
    Далі усі учасники дійства вирушили урочистою ходою до Пам'ятного Хреста Роману Шухевичу, де відбувся молебень. Також відбулося відкриття пам'ятного знаку "100 років Соборності України".     
    Після урочистого підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України, керівники областей привітали усіх із святом. Як наголосив Вадим Лозовий, сьогодні тут, в Гукові, на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей наші громади злились аби показати, що українці єдині і неподільні, стійкі і незворушні у боротьбі за свою соборність і незалежність.
    Цього дня було встановлено рекорд України щодо кількості піднятих національних прапорів. Загальна кількість прапорів, зафіксованих представниками Книги рекордів - 2500.
    На сцені відбулася культурно-мистецька програма за участі аматорських колективів.    Учасники зібрання також мали можливість послухати чудовий концерт, оглянути ярмаркове містечко, де були представлені витвори народних майстрів, придбати пам'ятні сувеніри.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019