Новини
 
                                                  
 
18.01.2019 року        
       
Жительку с.П'ятничани привітали із 105 - річним ювілеєм
    Жителька с.П'ятничани Зінаїда Стахур  зустріла свій 105-літній ювілей. Зінаїда Федорівна є однією із найстарших довгожителів на Чемеровеччині.
    Народилась ювілярка в 1914 році у селі П'ятничани, в бідній селянській сім'ї. Закінчила лікнеп в с. П'ятничани. Працювала в місцевому колгоспі у рільничій бригаді, дояркою на фермі. В 1938 році вийшла заміж за Дем'яна Стахура, який загинув на фронті в 1944 році. Народили і виховали з чоловіком   2 дітей. Має 2 внуків і 2 правнуків. Пережила Революцію, Голод 1932-1933, 1947 років, Другу світову війну.
    Аби привітати жінку із її славним ювілеєм завітали голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови районної ради Лариса Лук'янова.
    Олег Богданович і Лариса Василівна, звертаючись до ювілярки,  побажали їй довгих літ життя, міцного здоров'я, миру, благополуччя та вручили їй квіти та подарунок. Теплі слова привітань жінці також висловили голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький,  представники місцевих сільськогосподарських підприємств та рідні.  Ювілярка, проживши нелегке життя, хвилювалася, дякувала Богу й людям за увагу до неї.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019