Новини
 
                                                  
 
 
                                                                                                                                                
16.01.2019 року                                                                                
Жительці с.Вишнівчик Надії Крупник присвоєно почесне звання  «Мати-героїня»   
    Сьогодні в урочистій атмосфері голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк та заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова відзначили жительку с.Вишнівчик Надію Крупник, якій відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка було присвоєно почесне звання  «Мати-героїня». Представники районної влади вручили  посвідчення,  нагрудний знак, а також живі квіти та цінний подарунок.
    Олег Богданович та Лариса Василівна, адресуючи теплі та щирі вітання, наголошували на тому, що  мама для кожної дитини завжди є найдорожчою людиною. А тому держава не може не цінувати нелегкий, але такий потрібний для українського супільства внесок, який роблять матері-героїні.    
     «Багатодітні матері заслуговують на таку відзнаку, бо кожна з них вклала у своїх дітей найцінніше - мораль, людяність і любов до рідного краю. Наразі й  ми можемо бути певні, що саме ці риси допоможуть їм  та усім представникам нинішнього підростаючого покоління будувати міцну, демократичну Україну», - зазначив Олег Батюк.
    Побажали вони здоров'я, довгих
років життя та взаємної любові від дітей.
    Добра, злагоди, сімейного благополуччя та добробуту зичили голова Вишнівчицької сільської ради Галина Столаба, директор школи Лілія Старушок, які дуже позитивно відгукнулись про сім'ю Крупник, їх дітей.
    Надію Володимирівну привітали також її діти, чоловік, рідні.
    Музичним подарунком стали пісенні номери у виконанні місцевих аматорів сцени. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019