Новини
 
                                                  
 
14.01.2019 року                                                               
            
Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду
    Під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Батюка відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів, відділів районної державної адміністрації, державних установ та організацій.
    Про роботу Чемеровецького відділу з обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформувала присутніх його керівник Лілія Глінська. Виступаючи перед присутніми, вона зазначила, що в Україні сьогодні мінімальна пенсія становить 1497 грн. По Чемеровецькому районі середня пенсія складає 1893 грн. За словами Лілії Іванівни протягом 2018 року жителям краю було надано понад 14 тисяч послуг. Створені віддалені робочі місця у сс. Жердя, Гуків та агентський пункт у смт Закупне. Проводиться із пенсіонерами інформаційно-роз'яснювальна робота, здійснюються виїзди у населені пункти району.
    З поміж цього виступаюча повідомила, що було проведено перерахунок пенсій чоловікам і жінкам, які мають стаж 30 та 35 років. Лілія Глінська ознайомила керівників із електронними послугами Пенсійного Фонду. Це - особистий кабінет, смс-інформування, електронне пенсійне посвідчення. Також довела до відома учасників зібрання інформацію про те, що на території Чемеровеччини є більше 13 тис. пенсіонерів та 7 тис. працюючих.
    Керівники структурних підрозділів, районних служб прозвітували про стан справ у підпорядкованих їм галузях. Заслухані інформації про роботу освіти, медицини, управління фінансів, соціального захисту населення, служби зайнятості, служби у справах дітей, цивільного захисту населення, ЦНАПу, виконавчої служби тощо.
   Як підсумок, на завершення наради, голова райдержадміністрації Олег Батюк додав, що злагоджена робота гілок місцевої влади - це запорука покращення добробуту людей та розвитку різних сфер господарювання Чемеровеччини. Він націлив присутніх керівників на активну роботу задля реалізації важливих завдань сьогодення.   
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019