Новини
 
                                                  
 
01.01.2019 року                                                             
                  
Новорічне привітання Президента України
 
   Дорогі співвітчизники!
 
   Ще мить - і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно - поруч із тисяча дев'ятсот дев'яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.
   15 грудня тут, у Святій Софіївідбувся Об'єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площіне соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ'ям.
   Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер.
   Це - справжнє диво!
   Це - знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре.
   Днями разом із благою вістю про народження Спасителя Україна отримає довгоочікуваний Томос - грамоту від Вселенського Патріархату. Вона документально засвідчить нашу духовну незалежність.
    Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це - чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п'яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату - ніщо не повинно розвернути нас назад.
   «В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», - хотілося б, щоби саме ці слова стали гаслом для наступного року для влади, суспільства і для кожного громадянина. Тим більше, що дві тисячі дев'ятнадцятий - це століття Акту злуки, століття нашої соборності.
    Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми. Тож дозвольте від вашого імені, насамперед привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч.
    Хай вдячність нашу і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають в російському полоні. І поранені серед них - Андрій Ейдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко. І українські політв'язні в російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях.
   Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов'язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім'я неодмінно возз'єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом.
Дорогі українці!
   Найважче вже минуло, і найгірше - теж позаду. Попереду - поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної кропіткої праці.
    Головне - у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо.
   Бажаю усім щасливого Нового року!
   Щоб наша доля нас не цуралась!
   Слава Україні!
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019