Новини
 
                                                  
 
29.12.2018 року                                                                
                  
Шановні жителі Чемеровецького району!
     Щиро вітаю вас і ваші родини із світлими зимовими святами: Новим роком та Різдвом Христовим!
    Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018 рік був прожитий недарма - швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, району та для кожного з нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, цей рік увійде як в історію України, так і історію нашого краю, кожної територіальної громади. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашому районі за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося комфортніше і затишніше.
     Для нашого району цей рік став роком реалізації планів соціально-економічного розвитку, інфраструктурних проектів, досягнення гарних результатів і дав можливість зайняти в області високе місце. Тому в кожного з нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.
     Підводячи підсумки року, який минає, хочу сказати, що нам є чим пишатися. Ми маємо чималі досягнення - у сільському господарстві, освіті, спорті, культурі, медицині, інших галузях економіки Чемеровеччини. Всі ці здобутки - не випадковість і не дарунок долі. Ми змогли досягти таких результатів завдяки наполегливій праці усіх нас. Висловлюю щиру подяку вам: керівники структурних підрозділів, організацій і установ, голови сільських/селищних рад, ОТГ, районні, обласні, народні депутати, хлібороби, робітники, підприємці, вчителі, медики, митці, правоохоронці - усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності, за великий спільний внесок у розвиток нашого району.
    Щоб у кожній родині були і хліб, і до хліба.
    Щоблюди праці були у пошані.
    Щобмолодь мала майбутнє.
    Щобсила держави стояла на захисті її громадян.
    Щобпрапор України був символом перемог.
  Попереду - новий 2019 рік, який несе чимало змін для України в цілому та для району зокрема. Яким він буде - багато в чому залежить від нас самих. У кожній сфері є свій пріоритет. У кожній сфері Чемеровецький район налаштований зробити крок уперед. І я переконаний, що об'єднуючи зусилля, ми зможемо закріпити Чемеровеччину
на шляху розвитку.
     Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді 2019 рік стане вдалішим попереднього! Передчуття Нового року завжди несе в собі надію на краще,сподівання на добрі зміни. А Новий рік - хороший привід і можливість зробити висновки, почати спочатку,стати кращими, втілити більше добрих справ для розвитку своєї країни, свого району, суспільства,сказати більше теплих слів своїм близьким.
    Хай рік 2019 увійде у ваше життя густо списаними сторінками удач, творчих злетів та звершень, наповнить вашу домівку щастям та добром, достатком та благополуччям, а успіх буде вірним супутником у всьому.
 Вірмо, що 2019 рік стане роком нових перетворень, нових перемог та досягнень, а наша з вами безмежна та щира любов до рідної землі допоможе впевнено рухатися вперед до кращого та заможнішого життя.
     Святий вечір 6 січня 2019 року - в очікуванні усіх вірян, усіх нас. Адже саме цього дня Томос про автокефалію Православної церкви України Митрополит Київський та всієї України Епіфаній разом з Президентом України Петром Порошенком отримає з рук Вселенського Патріарха Варфоломія у Стамбулі.
   Нехай Різдвяна зірка зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину. А віра, надія і любов завітають у наші серця й оселять в них відчуття щастя та радості!
  Миру, добра, здоров'я та злагоди в Новому році, шановні жителі Чемеровеччини. З Новим роком та Різдвом Христовим!
 
                                                                                                                                                           Голова Чемеровецької райдержадміністрації О.Батюк                                                        
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018