Новини
 
                                                  
 
26.12.2018 року                                                              
                 
Глава Уряду: Повністю підтримую створення індустріальних парків у регіонах
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримує практику створення індустріальних парків, передусім в регіонах, оскільки вони дозволяють залучати технології, інвестиції і створювати нові виробництва.
«Я підтримую створення індустріальних парків в Україні. Там є конкурентні правила, відповідні заохочення, які дають можливість більше інвестувати і заробляти», - сказав Володимир Гройсман.
При цьому він застеріг від повторення негативного досвіду 90-х - початку 2000-х років, коли парки та вільні економічні зони перетворювали на «вікна» для корупції та контрабанди і таким чином знецінювали гарну ідею, яка «працює» всюди в світі.
«Зміни, які ми робимо зараз - це не просто точкові зміни. Це зміни системи, які позитивно вплинуть на всі сфери життя», - зазначив Глава Уряду.
Довідково
Володимир Гройсман активно і послідовно підтримує ідею індустріальних парків і виступає за формування необхідного законодавства, яке б закріпило успішний досвід і дозволило поширити його на всю країну в якості одного з інструментів створення нових робочих місць та якісного національного продукту.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018