Новини
 
                                                  
 
20.12.2018 року                                                                
          
Володимир Кальніченко: «Ми маємо обговорити та створити такі Перспективні плани розвитку територій, які забезпечать у повній мірі збільшення рівня життя серед населення, покращення добробуту пересічних громадян»
   У засіданні ради регіонального розвитку Чемеровецького району взяв участь перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко. Під час свого виступу Володимир Ілліч закцентував увагу учасників зібрання на тих завданнях і Проектах, на які у 2018 році виділялися кошти з державного бюджету.
    «Наше із вами завдання - це об'єднати максимальну кількість людей. Міста, районні центри, села. Ми маємо обговорити та створити такі Перспективні плани розвитку територій, які забезпечать у повній мірі збільшення рівня життя серед населення, покращення добробуту пересічних громадян…», - сказав Володимир Кальніченко.
     Велике значення для подальшого етапу розвитку України, як зазначив Володимир Кальніченко відіграє децентралізація, яку ми маємо успішно завершити. Із основних її переваг - це фінансова спроможність об'єднаних територіальних громад. Ті великі фінансові надходження на ОТГ дали можливість вирішити масу болючих питань на селі.
     Підсумовуюче свій виступ, перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко зазначив, що у Чемеровецькому районі є ще приховані резерви та завдання, над якими потрібно попрацювати. Це - підвищення середньої заробітної плати, створення підприємств по переробці сільськогосподарської продукції, подальші кроки для розвитку промисловості. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018