Новини
 
                                                  
03.12.2018 року                                                              
                     
Започатковані Урядом фундаментальні реформи будуть продовжені, - Володимир Гройсман на першому форумі «Партнерство заради розвитку»
Започатковані Урядом України реформи в найважливіших сферах життя будуть продовжені і в 2019 році, оскільки всі вони покликані досягти ключової мети роботи Кабінету Міністрів - зміни якості життя громадян. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого форуму «Партнерство заради розвитку», який зібрав у Києві представників ключових організацій та урядів країн-партнерів України.
Звертаючись до учасників форуму, Глава Уряду наголосив, що Україна переживає безпрецедентні виклики - передусім з огляду на військову агресію та велике боргове навантаження. Але продовження реформ, їх системність і послідовність - стратегічна мета.
І суттєвим кроком на цьому шляху стало ухвалення Державного бюджету на 2019 рік. Відтак результат всіх зусиль ставатиме дедалі відчутнішим.
«Ми отримали значний прогрес у багатьох сферах. І наші партнери його відзначають. І найбільш головне, що ми маємо отримати від змін - змінити якість життя громадян. Над цим будемо працювати», - сказав Володимир Гройсман.
У числі очевидних успіхів, за словами Глави Уряду, - реформа децентралізації, яка дала нові можливості громадам. Так само відчутні зміни в інфраструктурі, яка оновлюється. Нові дороги дозволять втілювати нові логістичні рішення, а загальне пожвавлення ділового клімату - запроваджувати нові інвестиційні ініціативи. На порядку денному - зміни в освіті та системі охорони здоров'я. «І тут нам важливо забезпечити незворотність змін», - сказав Володимир Гройсман.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018