Новини
 
                                                  
03.12.2018 року                                                                
                      
Розвиток малого підприємництва району - у пріоритеті
     Сьогодні у районній державній адміністрації відбулася планова апаратна нарада.  Провів  зібрання голова райдержадміністрації Олег Батюк. Під час засідання було розглянуто кілька актуальних питань. На початку зібрання.
    Про проект Програми підтримки малого підприємництва у Чемеровецькому районі на 2019-2020 роки інформувала начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Тетяна Скоб'як. Як зазначила Тетяна Вікторівна метою Програми підтримки малого підприємництва - є створення умов для забезпечення сталого розвитку малого підприємництва та підвищення його ролі у соціально-економічному житті району шляхом налагодження ефективного діалогу місцевої влади та бізнесу як рівноправних учасників процесу, створення сприятливого бізнес-клімату. За її словами
розвиток малого підприємництва є одним з найважливіших факторів вирішення соціально - економічних проблем. Впродовж останніх років підприємництво займає значну питому вагу в економіці району. Мале підприємництво здатне вирішувати такі соціальні завдання, як проблему зайнятості, створення джерел доходів для населення, виробництво товарів і послуг для населення за доступними цінами. Значна його роль у вирішені економічних завдань: створення конкурентного середовища, залучення приватного капіталу і зовнішніх інвестицій, удосконалення технологій, наповнення бюджету. Аналізуючи стан та перспективи розвитку малого підприємництва необхідно відмітити, що малий та середній бізнес є невід'ємною частиною економіки Чемеровецького району.
   Тетяна Скоб'як охарактеризувала процеси, котрі протікають у малому підприємництві Чемеровеччини, окреслила цільові проекти та підпрограми. Виступаюча також назвала пріоритетні напрямки розвитку малого підприємництва району. А саме:
-    виробництво конкурентоспроможної продукції європейської якості;
-    сприяння розвитку та створенню нових малих підприємств з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва будівельних матеріалів тощо;
-    підтримка вітчизняного товаровиробника за рахунок створення сприятливого економічного та законодавчого середовища;
-    покращення екологічного, санітарного та естетичного стану в районі шляхом підвищення якості роботи відповідних відділів та служб;
-    розробка та впровадження у виробництво новітніх технологій, у тому числі, природоохоронних;
-    бізнес - проекти, які стосуються туристичного бізнесу;
-    використання місцевої сировини та відходів від виробництва товарів, продукції;
-    впровадження інформаційних технологій в різні сфери підприємницької діяльності.
   Заслухавши вищевказаний звіт, голова районної державної адміністрації Олег Батюк надав відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури доручення - організувати проведення зустрічей із підприємцями краю та напрацювати план дій щодо підтримки, покращення малого підприємництва у Чемеровецькому районі.
       Із роботою виконкому с/р ознайомила присутніх голова Вільховецької сільської ради Анжела Стецюк. Вона розповіла про реалізовані завдання, які цьогоріч були втіленні у життя та поділилася подальшими планами.
    «Тісна, налагоджена співпраця сільських, селищних голів із громадськістю та інвесторами має бути завданням номер один у роботі органів місцевого самоврядування. Від цього у великій мірі залежить успіх впровадження тих справ та проектів, котрі спрямовуватимуться на підвищення рівня життя на селі, зростання економічного благополуччя населених пунктів нашої Чемеровеччи…», - про це сказав голова адміністрації Олег Батюк на завершення виступу голови Вільховецької сільської ради.
     Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання.
     Підсумки наради підбив голова РДА Олег Батюк.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018