Новини
 
                                                  
05.11.2018 року                                                       
                                   
Відбулася апаратна нарада
      Перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, управлінь, відділів РДА та керівниками районних установ.
Про стан надання соціальних послуг доповідав директор територіального центру соціального обслуговування Анатолій Швидкий. Анатолій Миколайович повідомив, що на обліку у терцентрі перебуває 1175 громадян. Працівниками відділення організації  надання адресної грошової та натуральної допомоги і  соціально-побутової адаптації за 9 місяців 2018 року надано послуг:
- по ремонту одягу -  293 особи (930 послуг);
- перукарських послуг -  325 осіб (325 послуг);
- порізка дров - 219 чол. ( 487 скл.м );
- порубка дров -  59 чол. ( 61 скл.м);
- дрібний ремонт будівель та споруд -  154 особи (154 послуг);
- підточування  с/г інвентаря - 165 послуг;
- скошування трави - 153 особам ( 5,34 га);
- підчистка дерев - 18 особам (18 послуг);
- фрезування - 45 особи (6,8 га);
- медичних послуг - 1817 чол (1864 послуги);
- інструктора з трудової адаптації - 701 особі (701 послуга);
- психологічні послуги - 469 чол (1378 послуги).      
При  територіальному центрі  працює мультидисциплінарна  бригада, до складу якої входять соціальні робітники, медична сестра, психолог, інженер з охорони праці, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Здійснюється щоденний виїзд в населені пункти району.  За вказаний період нею надано 4743 послуги. В селі Летава, смт Закупне постійно працюють громадські приймальні територіального центру, в яких проводиться прийом громадян похилого віку. В 2018 році в громадські приймальні по різних питаннях звернулося 273 громадян. Часто проводяться виставки робіт підопічних, святкування ювілейних та пам'ятних дат, існує обмінний книжковий фонд.
Виступаючий у своєму звіті проаналізував стан наявної матеріально-технічної бази. Із нового - було придбано 1 бензокосу та 1 бензопилу.
Начальник Чемеровецької податкової інспекції Волочиського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Валентин Лук'янов ознайомив присутніх із змінами у структурі фіскальної служби.
      Традиційно заслухано звіти керівників про роботу за минулий тиждень та планів на поточний.
Едуард Леонідович наголосив на тому, що перед нами стоять завдання, які потрібно виконувати якісно  та в оптимальні терміни.  Результатом такої роботи за його словами мають стати кроки щодо покращення життя пересічних громадян краю та зростання іміджу Чемеровеччини. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018