Новини
 
                                                  
01.10.2018 року                                                               
                                     
Проведено апаратну нараду
     Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Батюка. На зібранні було розглянуто декілька питань.
     Про стан поводження з твердими побутовими відходами розповів начальник відділу екології та природних ресурсів РДА Юрій Завальнюк. Виступаючий зазначив, що дане питання на сьогоднішній день є досить актуальним. У районі, як повідомив Юрій Анатолійович є 5 паспортизованих сміттєзвалищ. Це Чемерівці, Закупне, Кугаївці, Гусятин, Летава.  Юрій Завальнюк зробив загальну характеристику по кожному із них. За його словами документація по іншим сміттєзвалищам відсутня, але є рішення органів місцевого самоврядування про виділення місць для них. Начальник відділу екології та природних ресурсів також озвучив інформацію щодо кількості сміття, вивезеного комунальними службами району.
    Із забезпеченням пріоритетного права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування ознайомила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Валентина Повар. У своїй доповіді Валентина Володимирівна підкреслила, що на виконання документів центральних органів влади в районі створено умови для реалізації права кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та проживання в сім'ї, а також захист законних інтересів та прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Станом на 01 вересня 2018 року на обліку служби у справах дітей перебуває: 52 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; 31 дитина, які перебувають у складних життєвих обставинах. До сімейних форм виховання влаштовано 48 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З початку 2018 року статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування набули троє дітей (влаштовані під опіку громадян). Окрім того у 2018 році було проведено 8 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 31 питання щодо захисту прав та законних інтересів дітей тощо.
    Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Олег Батюк наголосив на відповідальному ставленні кожного до своїх посадових обов'язків та вболіванні за важливі справи району, які потрібно втілювати у життя. «Щоб вирішувати нагальні проблеми, потрібно об'єднати усі свої зусилля. Тоді, упевнений, й результат не забариться…», - сказав Олег Батюк.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018