Новини
 
                                                  
30.08.2018 року                                                           
                                   
Запускаємо механізм «будівельної амністії» для об'єктів незначного класу наслідків, - Зубко
Запускаємо механізм «будівельної амністії» для об'єктів незначного класу наслідків (СС1). Про це на своїй сторінці уFBповідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
«Цього рішення чекають дуже багато громадян, кожне п'яте звернення до ДАБІ сьогодні - з приводу «будівельної амністії». Вже на днях Мін'юст опублікує наказ Мінрегіону про порядок обстеження та прийняття в експлуатацію таких об'єктів. В першу чергу це стосується приватного сектору, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі, які були збудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 мІ. Ми продовжуємо термін прийняття в експлуатацію таких будівель», - написав Геннадій Зубко.
Порядок розроблений на виконання закону № 3696 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».
«Порядок обстеження й прийняття в експлуатацію, який ми запроваджуємо, дуже простий. Не потребує від українців зайвих довідок. Головне, щоб збудований об'єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію. Орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов'язаний прийняти об'єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви» - підкреслив Віце-прем'єр-міністр.
 
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2018