ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
ТЕЛЕФОН ДОВІРИ Хмельницької ОДА:
(0382) 762-134,
(0382) 764-269
 
ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ співробітників спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області
(0382) 651-257
 
Аналітична інформація
про виконання заходів щодо запобігання корупції
за 2017 рік
 
          На підставі ст.ст. 6,25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції» основні заходи, передбачені розпорядженням голови райдержадміністрації від 09.12.2016 року №389/2016-р «Про затвердження плану заходів щодо запобігання  корупції на 2017 рік» за 2017 рік можна вважати виконаними.
          Робота, спрямована на профілактику та боротьбу з корупцією, у районі проводилася згідно затверджених заходів. З метою підвищення правової культури і правової свідомості державних службовців на колегіях, нарадах у райдержадміністрації доводилися нормативні та правові документи щодо профілактики корупції та злочинності, розглядалися питання щодо антикорупційного законодавства. Усі новопризначені працівники були попереджені про спеціальні обмеження, передбачені ст.ст.22-27, 31 Закону України «Про запобігання корупції».
           Для попередження корупційних проявів у райдержадміністрації було розроблено та затверджено перелік посад і процедурні заходи, що запобігатимуть проявам корупції у процесі виконання службових обов'язків особами на посадах, де існує високий ризик корупції. У районі налагоджено своєчасне інформування райдержадміністрації судом і правоохоронними органами району про випадки вчинення державними службовцями корупційних діянь. Незважаючи на проведену профілактичну роботу по попередженню та запобіганню корупції в районі за 2017 рік судами розглянуто 8 адміністративних справ про скоєння корупційних діянь.         
________________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007- 2018