Привітання голови
 
 
 
Шановні відвідувачі!
 
   Щиро дякуємо Вам за те, що завітали на Web-сайт Чемеровецької районної державної адміністрації. Надіємось, що вся інформація розміщена на веб - сторінці стане вам у пригоді та допоможе глибше осягнути неперевершені багатства, якими такий багатий наш край.
   Чемеровеччину недаремно називають «Перлиною Поділля». Природа тут багата і неповторна своєю красою. З півночі на південь через усю територію району неширокою смугою, з відносною висотою 40-60 метрів, простягнувся Товтровий кряж, який містить практично невичерпні поклади вапняків високої природної чистоти - цінної технологічної сировини для цукрової промисловості.
Товтри, за багатством рослинного і тваринного світу, за густі ліси - бори, за уквітчані сонячні галявини, за напоєні медом і росами трави названі Медоборами.
   Вся територія краю входить до Національного природного парку «Подільські товтри», який створено згідно з Указом Президента України у 1996 році. У меридіальному напрямі Чемеровеччиною протікають річки Збруч, Смотрич, Жванчик. Поблизу сіл Сокиринці та Вільхівці розвідано запаси лікувальної води типу трускавецької «Нафтусі».
Теплий клімат та родючі чорноземи з давніх - давен сприяли розвитку рільництва та скотарства. Аграрним район залишається і в наш час. Славиться Чемеровеччина роботящими, закоханими у рідну землю людьми.
   Органи виконавчої влади і місцевого самоврядування сповнені надії і творчої наснаги для розбудови рідного краю. Докладається чимало зусиль для розвитку інфраструктури населених пунктів краю.  Все що робиться у районі, направлене на покращення життя жителів Чемеровеччини.
    Ми пишаємося своїми надбаннями у царині освіти, культури, медицини, спорту… Ми прагнемо щороку дописувати у книгу здобутків нові, добрі справи, а тому сповнені надії на плідну співпрацю із усіма бажаючими: підприємцями, інвесторами, виробниками і споживачами, дослідниками і історіографами, просто щирими людьми, які можуть завітати до нас з усіх - усюд та знайти тут душевний спокій і неповторні враження від тихих вод і ясних зір, щедрих пісень і витонченого гумору простих мешканців «Перлини Поділля».
    Тут, на благодатній землі, подарованій людям Богом, багато тисячоліть тому поселились і жили наші предки. Тут вони ходили за плугом, любили ближніх, ростили дітей, а в години лихоліття мужньо боронили рідний край від нападників!
   Наш священний обов'язок - як зіницю ока берегти ці безцінні скарби та згодом передати їх дітям, онукам, правнукам і праправнукам.     Гадаємо, що й кожен, хто завітає на Web- сторінку райдержадміністрації певною мірою допоможе нам втілити задумане у життя.
  А ми завжди раді зустрічати гостей у своєму воістину казковому домі, ім'я якому - Чемеровеччина.
 
 
Голова районної державної адміністрації                                    Юлія Андрущенко
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020