Новини
 
                                                  
 
                          
02.12.2020 року                                                          
       
16 днів проти насильства 
   Мій улюблений світ -
   Без насильства,
   Без жорстокості, болі і зла…
   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», в рамках якої проводяться заходи з попередження і подолання насильства над дітьми, в сім'ї, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
   Заходи акції відбуваються також серед студентів Чемеровецького медичного коледжу. Студенти 32 групи відділення «Сестринська справа» організували та провели виховний захід «Молодь проти насилля» та виготовили тематичну стінгазету «Долоні дружньої підтримки». Також долучились до акції студенти 41 групи відділення «Лікувальна справа». Вони виготовили інформаційно - просвітницькі плакати «Не зіпсуй майбутнє. Стоп насильство!», переглянули документальний фільм «Торгівля людьми - сучасний прояв рабства!», а студенти 31 групи відділення «Сестринська справа» взяли участь у занятті з елементами тренінгу «Толерантність - запорука людяності».
   Використання таких заходів сприяє вихованню в студентів поваги до прав та основних свобод людини, підвищенню рівня їх знань щодо проблеми торгівлі людьми, розповсюдженню необхідної інформації серед молоді. А цінність їх в тому, що у підготовці і проведенні беруть участь усі студенти.
 
За матеріалами Чемеровецького медичного коледжу
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020