Новини
 
                                                  
 
 
                                                                           
10.10.2020 року                                                       
Актуальні пріоритети сьогодення - розвиток та підтримка медицини   
   Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юрій Завальнюк проінспектував комунальне некомерційне підприємство «Чемеровецька центральна районна лікарня». Голову РДА під час візиту до ЦРЛ супроводжував головний лікар Іван Лаврент'єв.
   Обговорюючи із Іваном Лаврент'євим важливі питання галузі охорони здоров'я, Юрій Анатолійович зупинився на пріоритетах, які є актуальними в умовах СOVID-19. Голова адміністрації проаналізував реалізацію завдань щодо протидії із коронавірусом,  забезпечення засобами захисту, диззасобами, необхідним медичним обладнанням.
   Перебуваючи у центральній районній лікарні, Юрій Завальнюк відвідав приймальний пункт, відділення невідкладної допомоги, комп'ютерний центр і палати. Поспілкувався із медичним персоналом, ознайомився із ходом протіканням поточних завдань.
    Важливим аспектом життєдіяльності на сьогодні також залишається питання в частині профілактики і діагностики захворювань. Голова РДА побував в УЗД-кабінеті, оглянув новенькі момограф і комп'ютерний томограф, що були нещодавно закуплені та поставлені до райлікарні. 
     «Наближення медичних послуг до населення, поліпшення  доступу до лікування, багатопрофільна медична допомоги - це те все, що мають бачити громадяни на місцях. Тому для реалізації важливих питань медицини повинна акумулюватися підтримка та приділятися належна увага…», - додав Юрій Завальнюк на завершення візиту.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020