Новини
 
                                                  
 
             
07.10.2020 року                                  
                                               
Розвиток сільських територій - на часі
    Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юрій Завальнюк перебуваючи із робочою поїздкою у Гусятинській сільській раді, провів зустріч із сільським головою Марією Думітрак. До обговорення важливих питань населених пунктів зазначеної сільської ради долучилися також заступник голови РДА Олег Чайковський, депутат сільської ради Петро Безпалько, керівник ПП «Холдер-Агро» Руслан Слободян.
    Під час зустрічі було сфокусовано  увагу на розвитку сільських територій, реалізації Проєктів у цьому напрямку, виконанні угоди про соціальне партнерство, покращення інфраструктури, реалізації реформи децентралізації.
    Також були опрацьовані питання щодо співпраці сільської ради із інвестором - ПП «Холдер-Агро». У цьому господарстві на сьогоднішній день налічується 848 голів ВРХ, 435 корів. У ході спілкування йшла мова про ремонт дороги Гусятин-Боднарівка, надання підтримки у соціально-економічному розвитку підвідомчої території.     
     З поміж цього окремий акцент був зосереджений на виділенні земельної ділянки для складування гною фермерським господарством «Холдер-Агро» у с.Боднарівка.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020