Новини
 
                                                  
 
                                
          
07.10.2020 року                                                       
Підтримка сільської медицини - серед пріоритетних завдань
    У Зарічанській амбулаторії сімейної медицини назріла проблема, яка не вирішується тривалими роками. Це - проведення капітального ремонту даху у даному закладі медицини. Аби зрушити зазначене питання з мертвого місця голова Чемеровецької райдержадміністрації Юрій Завальнюк із робочим візитом побував у Зарічанській амбулаторії. Юрій Анатолійович оглянув приміщення та проінспектував заклад. 
   Спілкуючись із завідувачем амбулаторії, Юрій Завальнюк підкреслив, що з метою позитивного вирішення згаданої проблеми будуть проведені переговори із аграріями району та переглянуто місцевий бюджет. Як результат -  будуть надані кошти для проведення ремонту даху. 
   «Наша спільна справа, як місцевих органів влади, так інших відомств, інвесторів - тримати на контролі наявні проблеми краю у різних сферах господарювання та  постійно працювати над їх реалізацією до остаточного результату...», - додав голова райдержадміністрації.
    З поміж цього Юрій Завальнюк також окреслив та обговорив пріоритетні завдання, які сьогодні стоять перед галуззю охорони здоров'я. Це - розвиток сімейної медицини, надання громадянам якісних медичних послуг, наближення їх до населення, зміцнення матеріально-технічної бази тощо.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020