Новини
 
                                                  
 
              
06.10.2020 року                                                       
#Велике#будівництво# Закупненська ЗОШ готується до початку навчального процесу
   Ремонтні роботи приміщення Закупненської ЗОШ І-ІІІ ступенів перебувають на стадії завершення. Даний проект реалізовується на виконання національної програми «Велике будівництво» у рамках концепції «Нова українська школа». 
    У 2020 році на будівельні роботи було виділено 21 млн. 222 тис. грн. Через Державний фонд регіонального розвитку виділено 16 млн. 551 тис. грн. Співфінансування з місцевого бюджету складає 4 млн. 671 тис. грн.
    Підрядною організацією ПП «Чемеровецька будівельна компанія» були здійснені роботи щодо опорядження приміщень 1,2,3 поверхів, проведено утеплення фасаду, здійснено заміну даху, замінено систему опалення, встановлено пожежну сигналізацію. Будівельникам залишається завершити роботи по спортивному залі, актовому залі, харчоблоку. Також у рамках додаткового тендеру буде здійснено оздоблення території школи. 
    Загальна потужність школи складає 600 учнів. Підвіз дітей до навчального закладу здійснюється із сіл Кутківці, Романівка, Голенищево, Вівся та Лисогірка.
    На початку вересня було призупинено навчальний процес у Закупненській ЗОШ І-ІІІ ступенів у зв'язку із тим, що проходили ремонтні роботи, які у свою чергу могли становити потенційну небезпеку для учнів школи.
   05 жовтня відбулася зустріч робочої групи, за участі керівництва Хмельницької облдержадміністрації, Чемеровецької райдержадміністрації, Чемеровецької районної ради, педагогічного колективу, батьківського комітету. Було обговорено питання щодо готовності початку навчального процесу у Закупнеській ЗОШ І-ІІІ ступенів, оскільки наразі ремонтні роботи майже завершені.  Представники групи оглянули школу та проаналізували перелік виконаних робіт.
   Перед батьками виступили заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, голова Чемеровецької райдержадміністрації Юрій Завальнюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Оксана Царук, директор школи Тамара Миськова, які зазначили, що не заперечують проти того, аби розпочати навчальний процес. У свою чергу від батьківського комітету також не надійшло таких заперечень. Батьки підтримали зазначену пропозицію письмовими підписами.
    За спільним рішенням навчальний процес у Закупненській ЗОШ І-ІІІ ступенів планується розпочати з 07 жовтня 2020 року з обов'язковим дотриманням безпекових заходів. Зокрема - це забезпечення у місцях, де завершуються роботи встановлення попереджувальних стрічок, розміщення табличок із відповідними повідомленнями, проведення інструктажу із учнями, які навчаються у школі.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020