Новини
 
                                                  
 
 
           
02.10.2020 року                                                       
Привітали та відзначили педагогів району
    Голова Чемеровецької райдержадміністрації Юрій Завальнюк привітав сьогодні педагогів району із професійним святом - Днем працівників освіти.
    Виступаючи перед присутніми він висловив найщиріші слова побажань винуватцям з нагоди прийдешнього свята. Під час виступу Юрій Анатолійович звернув увагу на тому, що розвиток галузі освіти на сьогоднішній день є одним із пріоритетних завдань. У
вітальному слові голова РДА  зазначив, що бути педагогом  це покликання душі і від щирого серця подякував працівникам освіти за любов до обраної справи, за особистий внесок у освітянську галузь, самовідданість і багатсво душі. Побажав міцного здоров'я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень, мирного неба.
   Привітали педагогів та бажали всіх  гараздів  заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту  Чемеровецької РДА Оксана Царук.
    
За високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено почесними грамотами та подяками.
     Також за кошти місцевого бюджету школам району були подаровані ноутбуки.
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020