Новини
 
                                                  
 
  
            
29.09.2020 року                                                       
Відбулося представлення голови Чемеровецької райдержадміністрації   
    Головою Чемеровецької районної державної адміністрації відповідно до розпорядження Президента України від 28 вересня №480/2020-рп призначено Юрія Завальнюка. Активу району його сьогодні представив заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олексій Лисюк. 
     На представленні були присутні народний депутат України Юрій Заславський, директор Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу ОДА Олег Омелянюк, депутати обласної ради від Чемеровецького району, керівники структурних підрозділів, районних організацій, голови сільських/селищних рад, представники громадянського суспільства, тощо.
     Олексій Лисюк побажав
Юрію Анатолійовичу успіхів та досягнення високих результатів у роботі. Заступник голови облдержадміністрації закликав до плідної роботи, а також окреслив головні завдання, котрі сьогодні стоять перед владою. Серед них - розвиток галузі сільського господарства, покращення соціально-економічного розвитку, медицини, освіти, реалізація завершальних етапів децентралізації, впровадження інфраструктурних Проєктів тощо.
    
Своєю чергою, Юрій Завальнюк подякував за довіру та підкреслив, що зробить усе, аби забезпечити планомірний розвиток Чемеровеччини та реалізацію стратегічних завдань державної політики.
 
Довідково
    
  Завальнюк Юрій Анатолійович народився 06 травня 1983 року.
  У 1999 році закінчив Летавську ЗОШ І-ІІІ ст.
  У 2005 році закінчив економічний факультет  ПДА-ТУ і отримав диплом спеціаліста «Облік і аудит».
  У 2006 році закінчив агрономічний факультет ПДА-ТУ і отримав диплом  з відзнакою магістра з агрономії.
  У 2019 році закінчив  Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав диплом з відзнакою магістра «Публічне управління та адміністрування».
  Свою трудову діяльність розпочав у СГК «Летава» на посаді завпасікою (з 01.05.2004 року).
  З 01.09.2008 року - завідуючий центральним складом ПП «Аграрна компанія-2004».
  З 31.12.2013 року -  завідуючий сектором організації виробництва, переробки та маркетингу с/г культур управління АПР Чемеровецької РДА.
  З 04.03.2016 року - начальник відділу екології та природних ресурсів Чемеровецької РДА.
  З 01.03.2020 року - завідуючий сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами.
  З 04.05.2020 року - завідуючий сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020