Новини
 
                                                  
 
             
23.09.2020 року                                             
Проведено обласну селекторну нараду з керівниками районних штабів з ліквідації надзвичайної ситуації
    Відбулася обласна он-лайн нарада щодо реалізації вимог наказу МОЗ України від 17.09.2020 року №2122 “Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)”. Представники від Чемеровецького району під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олега Чайковського також прийняли у ній участь.
   Засідання було ініційоване з метою роз’яснення учасникам наради більш детально про внесені зміни до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19). Так, заступник директора ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” Микола Коломієць та фахівці ДОЗ розповіли про внесені зміни в частині проведення діагностики методом ПЛР, питання співпраці з приватними лабораторіями, які мають право в області здійснювати ПЛР – дослідження, дотримання порядку відбору проб біоматеріалу для проведення аналізу на коронавірусну хворобу, питання лікування окремої категорії пацієнтів (вагітних, людей з психічними розладами), тощо.
   Роман Примуш закликав учасників наради досить відповідально віднестися до виконання вказаного наказу. “В період, який наразі настає, а саме коли до коронавірусної інфекції додадуться захворювання на грип та інші вірусні захворювання, ми маємо чітко реагувати і правильно організувати роботу, оскільки не можна допустити з одного боку, щоб не надати належну медичну допомогу хворим на COVID-19, а з іншого – безпідставно завантажувати заклади охорони здоров’я”, – сказав посадовець.
   Відтак, за результатами наради надано доручення керівникам робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міст та районів області спільно з Департаментом охорони охорони здоров’я ОДА організувати та провести навчання медичних працівників щодо реалізації вимог наказу МОЗ України від 17.09.2020 року №2122 “Про внесення змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)”.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020