Новини
 
                                                  
 
  
                                              
17.09.2020 року                                                       
Рятівників району привітали із професійним святом
    17 вересня працівники цивільного захисту населення відзначають своє професійне свято - День рятівника. Представники керівництва району в урочистій атмосфері привітали їх із цією датою. Виступаючи перед присутніми, заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський зазначив, що професію рятівника обирають мужні та самовіддані люди, які, ризикуючи власним життям, рятують населення від пожеж та аварій. Олег Олександрович подякував колективу вогнеборців за відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажав міцного здоров'я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки, якомога менше тривожних викликів.
    Із вітальним словом також звернулися заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук’янова, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля РДА, депутат обласної ради Юрій Завальнюк, депутат обласної ради Володимир Присяжний, начальник районного сектору ДСНСУ у Хмельницькій області Віталій Паламар, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня» Іван Лаврент'єв, настоятель Храму  Пресвятої Богородиці о.Василь Демчишин, ветерани галузі та інші.
    За сумлінну працю, самовіданність і професіоналізм, виявленні під час виконання службових обов'язків та з нагоди Дня рятівника кращим працівникам галузі були вручені грамоти та подарунки.
 
 
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020