Новини
 
                                                  
 
             
16.09.2020 року                                                 
   
Проведено відео-нараду щодо протидії поширенню коронавірусу
    15 вересня відбулася обласна відео-нарада щодо протидії поширенню коронавірусу. У студії селекторного зв'язку були  присутні також представники від Чемеровеччини, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олега Чайковського.
    У ході наради обговорили питання координації дій штабів різних рівнів з метою забезпечення контролю за проведенням необхідних заходів при виявленні випадків коронавірусної хвороби. Закцентовано увагу на оперативному реагуванні на випадки виникнення вогнищ у колективах підприємств, установ, навчальних закладах і закладів сфери соціального захисту, належного проведення епідрозслідування та дезінфекції.
    Також фахівці ДОЗ проконсультували учасників наради щодо особливостей маршрутизації хворих із COVID-19 та підозрами на неї до опорних лікарень області. Особливу увагу звернули на дотримання порядку відбору проб біоматеріалу для проведення аналізу на коронавірусну хворобу, зокрема в частині обов'язкового виїзду мобільних бригад для цієї мети та недопущення самостійного переміщення хворих та людей з підозрами до місця відбору.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020