Новини
 
                                                  
 
             
11.09.2020 року                                                            
Проведено засідання обласної комісії ТЕБ та НС   
   Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС облдержадміністрації, яке проходило у відео-режимі. У студії селекторного зв'язку були  присутні також представники від Чемеровеччини, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олега Чайковського.
     Учасники комісії розглянули питання про заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції.
    За підсумками зібрання були ухвалені відповідні рішення, які прийняті учасниками комісії до уваги та виконання. Зокрема, у зв’язку із виявленням випадків захворювання на COVID-19 у Базалійському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів комісія доручила Департаменту охорони здоров’я ОДА організувати динамічне спостереження за персоналом та підопічними.  Також . Департаменту соціального захисту населення доручено:
    – забезпечити закритий режим роботи Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці;
      – забезпечити дотримання вимог нормативних документів щодо утилізації відходів та дезінфекції посуду та обладнання в закладах соціальної сфери.
   З метою недопущення сторонніх осіб та забезпечення публічної безпеки ГУНП в Хмельницькій області має забезпечити цілодобову охорону Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці
    Також у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на 14 днів призупинено роботу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді на чотирнадцять днів.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020