Новини
 
                                                  
 
             
04.09.2020 року                                                           
Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5%  Прем'єр-міністр
Програма іпотечного кредитування за тиждень зросла на 1,5%. Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді України під час «Години запитань до Уряду» 4 вересня.
Прем'єр-міністр додав, що на сьогодні ставка за іпотекою вже доступна менш ніж під 10%: «Це те, що обіцяли Президент і Уряд. Буквально зранку проводили нараду з банкірами: на 1,5% за тиждень зросла програма іпотечного кредитування в Україні загалом. Це стимулюючі фактори, які створюють додаткові робочі місця та розігрівають економіку».
Відповідаючи на запитання народних депутатів, Прем'єр-міністр відзначив, що підприємства приватної власності на сьогодні активно використовують урядові програми стимулювання малого та середнього бізнесу для погашення заборгованості по заробітній платі.
«І це якраз ті інструменти, які Уряд і Верховна Рада надають бізнесу для можливості управляти процесом зменшення боргів по зарплаті зокрема»,  зазначив Денис Шмигаль.
Глава Уряду також зауважив, що одним із драйверів розвитку економіки, який дає економічний мультиплікативний ефект, є програма Президента «Велике будівництво».
«Будівництво шкіл, садочків, стадіонів, доріг, інших об'єктів соціальної інфраструктури  це і є ті мультиплікативні підходи до розвитку економіки, які створюють найбільшу кількість робочих місць у супутніх галузях. І фінансування подібних об'єктів, власне, надає змогу Україні проходити економічну кризу доволі помірно»,  сказав Прем'єр-міністр.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020