Новини
 
                                                  
 
             
02.09.2020 року                                                            
За словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, євроінтеграційні прагнення України мають втілюватися через конкретні справи та ініціативи
Про це Прем'єр-міністр зазначив під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 2 вересня. За його підсумками Уряд схвалив проекти угод для посилення співробітництва України та Європейського Союзу.
Ідеться про:
 підтримку ЄС у відновленні української економіки;
 підтримку ЄС у реформі сфери юстиції та розвитку верховенства права;
 співробітництво з європейськими партнерами у сфері ядерної безпеки.
«Ці угоди спрямовані на виконання програми нашого Уряду щодо розширення обсягів допомоги, яка надається Україні у рамках фінансових інструментів ЄС»,  зазначив Денис Шмигаль.
Прем'єр-міністр наголосив, що пришвидшити рух України до Європейського Союзу та європейських правил  це пріоритет Уряду. Для цього треба посилювати координацію різних органів та гілок влади. Тому Кабінет Міністрів затвердив три робочі групи:
 Міжвідомча робоча група з проекту «Європейський зелений курс»;
 Комісія з питань взаємодії органів влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
 Комісія з питань виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
«Ми зараз по багатьох сферах щодо виконання цієї Угоди йдемо за графіком, щодо деяких є ризик відставання. Створення таких міжвідомчих груп додасть нам можливості залишатися в графіку щодо виконання нашої дорожньої карти Угоди про асоціацію з ЄС. Я буду особисто контролювати цей напрямок. Бо слова «Україна  це Європа» мають бути не лише словами, а і втілюватися в життя через конкретні ініціативи та реформи нашого Уряду»,  підкреслив Денис Шмигаль.
Прем'єр-міністр додав, що до кінця року Уряд планує подати до Верховної Ради близько 30 законопроектів, які будуть стосуватися європейської інтеграції.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020