Новини
 
                                                  
 
                     
01.09.2020 року                                                        
Держпродспоживслужба району повідомляє!
   Спеціалістами  Держпродспоживслужби в результаті  розслідування 2-х випадків захворювання на «ботулізм» з 3-ма постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях),  які пов'язані з вживанням риби в'яленої (лящ) у серпні поточного року, виявлено факт постачання неякісної, фальсифікованої продукції - риби в'яленої (ляща) виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1 Б, с. Луб'янка, Бородянский р-н, Київська обл.. через постачальника ФОП Шипко Ярослава В'ячеславовича, який зареєстрований у м. Києві.
   Чемеровецьке районне управління Держпродспоживслужби   інформує  суб'єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, про можливе факт надходження в торгову мережу  району
небезпечної продукції риби в'яленої (ляща), а також можливої підробки документів, які супроводжують в обігу рибну продукцію, і необхідність вжиття заходів з відкликання та вилучення продукції з обігу.
   Враховуючи зазначене та з метою недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм, керуючись Законами України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин»,  у разі наявності такої продукції, ФОП Цирковнюк А.О. (номер експлуатаційного дозволу 10-22-20 FP від 12.04.2012)
повідомляти  Чемеровецьке РУ ГУ ДПСС в Хмельницькій області за телефоном  9-28-62, еmail: chem@consumerhm.gov.ua для вжиття  заходів щодо  підтвердження (чи не підтвердження) фальсифікації.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020