Новини
 
                                                  
 
  
             
28.08.2020 року                                    
Медичний персонал Чемеровецької ЦРЛ провів зустріч із депутатами Верховної Ради України
    Депутати Верховної Ради України від Хмельницької області Володимир Ватрас та Юрій Заславський провели зустріч із працівниками комунального некомерційного підприємства «Чемеровецька центральна районна лікарня». На ній були присутні заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та захисту довкілля РДА, депутат обласної ради Юрій Завальнюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, головний лікар ЦРЛ Іван Лаврент'єв, начальник Чемеровецького відділення поліції Городоцького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Ігор Кшемінський, начальник районного сектору ДСНС України в Хмельницькій області Віталій Паламар, начальник філії «Чемеровецький райавтодор» Олександр Каньовський.
    Спілкуючись із медичним персоналом, народні депутати окреслили коло завдань, які здійснюються задля покращення галузі охорони здоров'я та життя пересічних людей, а також відповідали на запитання присутніх. Отож, у ході зустрічі були обговорені питання щодо реалізації заходів, спрямованих на боротьбу із коронавірусом, здійснення тендерних процедур на закупівлю лікарських препаратів, фінансування закладів медицини, оновлення їх матеріально-технічної бази, підвищення рівня заробітної плати медикам, розрахунків за енергоносії, регулювання цін на товари і продукти, забезпечення молодих спеціалістів житлом, переваг реформи децентралізації, подальшої долі центральних районних лікарень у зв'язку із об'єднанням районів, надання допомоги у реконструкції будівлі терапевтичного корпусу.
    Народні депутати вислухали проблеми, котрі були озвучені медичними працівниками ЦРЛ та підкреслили, що посприяють у їх вирішенні.
 
 

   Володимир Ватрас та Юрій Заславський відвідали та проінспектували терапевтичне відділення Чемеровецької ЦРЛ. Зокрема, там потрібно замінити дах, вікна, поміняти внутрішнє тепло- та водопостачання, а також утеплити фасад. На проведення ремонтних робіт загалом необхідно 16,5 млн грн. Наразі тут функціонує 11 відділень, лікарня розрахована на 132 ліжка і має необхідне сучасне обладнання для лікування хворих. За словами керівництва медзакладу, вирішення питання з реконструкції терапевтичного відділення, дозволить пацієнтам комфортно себе почувати під час перебування в лікарні, а персоналу виконувати свої обов'язки, не відволікаючись на вирішення побутових незручностей.
   Народні депутати зазначили, що візьмуть питання реконструкції під свій контроль і нададуть необхідні кошти.
 
                                                            

  Крім того, парламентарі проінспектували хід реконструкції стадіону «Товтри», яка відбувається в рамках програми Президента України «Велике будівництво». На реконструкцію спортивної арени було передбачено 35 млн грн. Зараз там проводяться облаштувальні роботи території. Будівництво іде за планом і стадіон зможе приймати спортивні заходи вже наприкінці жовтня.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020