Новини
 
                                                  
 
             
26.08.2020 року                                                               
Чемеровецький районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації інформує
    Повідомляємо, що станом на 18.00 26 серпня 2020 року на території району лабораторно зафіксовано 42 випадки захворювання на COVID-19. Одужало 30 осіб, 1 випадок летальний.  Від 15 серпня - по сьогоднішній день захворіло 12 жителів Чемеровеччини. 1 хворий знаходиться у Дунаєвецькій центральній районній лікарні на стаціонарному лікуванні з наданням гемодіалізних процедур.  11 осіб перебувають на самоізоляції під постійним наглядом сімейних лікарів.
    Просимо з усією відповідальністю ставитись та суворо дотримуватися карантинних заходів! Потрібно носити маски, дотримуватися соціальної дистанції 1,5 м на вулицях, уникати потисків рук при привітаннях, використовувати диззасоби, часто мити руки з милом, уникати та не спричиняти масового скупчення людей. При відвідуванні магазинів, ринків, лікарень,  державних установ, в громадському транспорті при забезпеченні лише сидячих місць також обов'язково дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.
    Особливу увагу звертаємо на поведінку під час відвідування медичних закладів. Зокрема, адекватно реагувати на зауваження медперсоналу щодо використання засобів захисту. Підкреслюємо, що надання в разі захворюваності недостовірної інформації медпрацівникам щодо контактів із прибулими людьми, підозрюваними на захворювання, в першу чергу шкодить вам та вашому оточенню!  Тож
дуже важливо зараз не послаблювати вектор відповідальності за своє здоров'я та здоров'я рідних і близьких. Адже від невидимогого вірусу ніхто не застрахований і ним може інфікуватися кожен! Тому знехтування протиепідемічними вимогами може становити потенційну загрозу для усіх нас.
   Закликаємо бути свідомими, берегти себе та своїх рідних! Усім гарного і міцного здоров'я!
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020