Новини
 
                                                  
 
             
24.08.2020 року                                                          
Привітання з нагоди Дня незалежності України
    Шановні жителі району сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності  Днем незалежності України!
    День незалежності, без сумніву, - це найвеличніший день для нашої країни. Це не просто День народження держави. Це свято пам'яті про усі покоління, що будували націю і боролись за державність, про наших Героїв, які мужньо творили Революцію Гідності. День слави та шани нашим військовим, які сьогодні роблять всеможливе для спільної перемоги і встановлення миру в державі.
    Сьогодні наше завдання - зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. Зараз лише одне має вирішальне значення: наша ненька Україна і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.
    З нагоди національного свята нашої держави бажаю, щоб на українській землі засяяло сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною нехай завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Зичу міцного здоров'я, щастя, родинного добробуту, миру, сили і наснаги у всіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює на нові звершення в ім'я незалежної Української держави!
 
Заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020