Новини
 
                                                  
 
  
  
                      
21.08.2020 року                                                                         
Єднаймося в ім'я незалежності України
   На центральній площі смт Чемерівці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29 - ї річниці Незалежності України, які проходили з дотриманням протиепідемічних норм та вимог. На початку заходу відбулося покладання квітів до пам'ятника борцям за незалежність. Далі здійснено підняття Державного Прапора України. Синьо-жовте полотнище осяяло блакить неба, як символ незалежності і державності нашої рідної неньки - України.
   Перед присутніми виступили та привітали зі святом заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Олег Чайковський, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. У своєму виступі Олег Чайковський зазначив:
   «У житті кожної нації є події, які визначають її місце в світовому просторі та шляхи подальшого розвитку. Саме 29 років тому проголошення незалежності стало закономірним завершенням довгого і тернистого шляху, який здолав народ України до самоствердження та здобуття свого права на свободу. Поява суверенної української держави стала могутнім стимулом для єднання світового українства навколо ідей демократії та національної свідомості.
   Безумовно, останні роки незалежності стали випробовуванням для усіх нас - випробовуванням на зрілість, самоповагу, толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України здатний поліпшити життя у своїй власній державі - тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів наших патріотів. 
    Сьогодні наше завдання - консолідувати зусилля задля досягнення економічної стабільності держави, області, Чемеровеччини та поліпшення добробуту наших громадян. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця стануть запорукою щасливого нашого майбутнього…».
    Грамотами та цінними подарунками було нагороджено кращих працівників Чемеровеччини.
   Молебінь за Україну, її народ провели настоятель храму Матері божої Ченстоховської о.Віктор, настоятель Храму Святого Пантелеймона о.Степан, митрофорний протоієрей о.Михайло. Кілька вокальних номерів на патріотичну тематику виконали аматорські колективи.
   Також на центральній площі було представлено оновлену стелу «Так народжувалася Гідність», де висвітлено процес зародження й розвитку незалежності України.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020